Giełdy pracy online - Gdański Urząd Pracy


Giełdy pracy online

znacznikNa czym polegają giełdy pracy online?

Pracownicy urzędu inicjują i organizują spotkania bezrobotnych i poszukujących pracy z pracodawcami w ramach tradycyjnych giełd pracy. Gdański Urząd Pracy od 2021 proponuje pracodawcom nową usługę – spotkania rekrutacyjne online. Spotkania pracodawców z kandydatami dobranymi przez doradców klienta odbywać się będą przy użyciu aplikacji ZOOM lub telefonicznie, w zależności od preferencji pracodawcy.

znacznikKto może skorzystać z usługi?

Ze spotkania rekrutacyjnego w formie online skorzystać może pracodawca. Urząd organizuje giełdę pracy na wniosek zainteresowanego lub w sytuacji gdy pracodawca poszukuje pracowników na wiele stanowisk. Spotkanie rekrutacyjne organizowane może być również wtedy, gdy w urzędzie zarejestrowanych jest wiele osób spełniających wymagania określone w ofercie.

znacznikDlaczego warto skorzystać?

Gdański Urząd Pracy wyszukuje najlepszych kandydatów do pracy spośród osób zarejestrowanych w największej w regionie bazie danych. Dzięki udziałowi w giełdzie pracy on-line pracodawca nawiąże kontakt z większą liczbą kandydatów w jednym terminie, bez konieczności wychodzenia z biura. Giełda pracy online pozwala na oszczędność czasu, ponieważ nie ma konieczności umawiania spotkań z każdym kandydatem z osobna.

Informacje o organizowanych giełdach pracy online i terminarz wydarzeń, na bieżąco publikowane będą na stronie gdansk.praca.gov.pl w zakładce "Spotkania rekrutacyjne online".

znacznikW przypadku pytań prosimy o kontakt

W przypadku zainteresowania organizacją spotkania rekrutacyjnego online lub dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu:
 
Imię i nazwisko Stanowisko Numer telefonu Adres e-mail
Aneta Piotrowska Doradca klienta biznesowego /58/ 743-13-49 aneta.piotrowska@gup.gdansk.pl
Beata Sawicka Doradca klienta biznesowego /58/ 743-13-57 beata.sawicka@gup.gdansk.pl
Adrian Lipiński Doradca klienta biznesowego /58/ 743-53-56 adrian.lipinski@gup.gdansk.pl
Gabriela Urbanek Doradca klienta biznesowego /58/ 743-14-57 gabriela.urbanek@gup.gdansk.pl

Partnerzy

Na skróty

 Przejdź na górę