Rejestracja osobista (COVID-19) - Gdański Urząd Pracy


Rejestracja osobista w GUP

W trosce o Państwa zdrowie i bezpieczeństwo, w związku z epidemią koronawirusa, zapraszamy do skorzystania z pełnej rejestracji elektronicznej przy wykorzystaniu profilu zaufanego ePUAP lub zgłoszenia do rejestracji na formularzu KRB-rejestracja telefoniczna.
 
Mając to na uwadze, Gdański Urząd Pracy ograniczył przyjmowanie klientów w celu rejestracji w siedzibie urzędu przy ul. Lastadia 41, 80-880 Gdańsk.
Jednocześnie informujemy mieszkańców Gdańska, którzy planują rejestrację w urzędzie w celu uzyskania prawa do ubezpieczenia zdrowotnego, że zgodnie z wytycznymi Ministerstwa Zdrowia, każda osoba, nawet nie podlegająca ubezpieczeniom społecznym, będzie bezpłatnie diagnozowana w przypadku podejrzenia zakażenia koronawirusem.

Osoby, które nie mają dostępu do internetu, w wyjątkowych przypadkach, mogą dokonać rejestracji osobiście. Rejestracji osobistej w siedzibie GUP można dokonać wyłącznie po uprzednim telefonicznym umówieniu wizyty i otrzymaniu szczegółowych instrukcji w kwestii dalszego postępowania.

znacznikW przypadku pytań prosimy o kontakt

  • /58/ 743-13-47
  • /58/ 743-13-48

Partnerzy

Na skróty

 Przejdź na górę