Książka telefoniczna - Gdański Urząd Pracy


ikona przedstawiająca graficzną wersję słuchawki telefonicznej oraz napis Infolinia GUP /58/ 743-13-00
Na zdjęciu graficzne przedstawienie poczty elektronicznej i napis e-mail kancelaria@gup.gdansk.pl
Na zdjęciu ikona graficznie przedstawiająca słuchawkę telefonu, kartkę papieru i napis faks /58/ 743-13-01

Książka telefoniczna Gdańskiego Urzędu Pracy

Informacja Gdańskiego Urzędu Pracy

Pracownik Numer telefonu Adres e-mail Pokój
Kornelia Piotrowska /58/ 743-14-44 kornelia.piotrowska@gup.gdansk.pl 23
/58/ 743-13-48
Joanna Dzięgiel-GUZ /58/ 743-14-52 joanna.dziegiel@gup.gdansk.pl 23
/58/ 743-13-47

Wyślij wiadomość

* pole wymagane

To pole jest wymagane.

Wpisany tekst nie jest adresem email.

To pole jest wymagane.

To pole jest wymagane.

To pole jest wymagane.

To pole jest wymagane.

Tekst do identyfikacji Reload-Capcha

Poszczególne komórki organizacyjne GUP

Sekretariat Gdańskiego Urzędu Pracy

 

Na zdjęciu logotyp urzędu pracyznacznikSekretariat Gdańskiego Urzędu Pracy

ul. Lastadia 41, pok. nr 2.17 (II piętro)
Tel.: /58/ 743-13-02
Faks: /58/ 743-13-01
e-mail: biuro@gup.gdansk.pl

Dział Rejestracji, Świadczeń i Archiwizacji

Pracownik Zakres zadań Numer telefonu Adres e-mail Pokój
Mej El-Azzeh-Taraszkiewicz po Kierownik Działu /58/ 743-13-90 rejestracja@gup.gdansk.pl 0.08
Krystyna Kostrzewa Zastępca kierownika /58/ 743-13-80 krystyna.kostrzewa@gup.gdansk.pl 3.17
Paweł Lisowski Rejestracja /58/ 743-13-91 pawel.lisowski@gup.gdansk.pl 0.12
Katarzyna Zakrzewska Rejestracja /58/ 743-14-05 katarzyna.zakrzewska@gup.gdansk.pl 0.09
Joanna Pisarczuk Rejestracja /58/ 743-13-98 joanna.pisarczuk@gup.gdansk.pl 0.12
Aleksandra Staszkiewicz Rejestracja /58/ 743-13- aleksandra.staszkiewicz@gup.gdansk.pl 0.12
Marta Kędzierska Rejestracja /58/ 743-14-01 marta.kedzierska@gup.gdansk.pl 0.09
Weronika Daczyńska Rejestracja /58/ 743-13-89 weronika.daczynska@gup.gdansk.pl 0.09
Alicja Sukza Rejestracja /58/ 743-13-92 alicja.skuza@gup.gdansk.pl 0.09
Aleksandra Zulczyk Rejestracja /58/ 743-14-07 aleksandra.zulczyk@gup.gdansk.pl 0.09
Damian Gleska Rejestracja /58/ 743-13-84 damian.gleska@gup.gdansk.pl 3.08
Paulina Michałek Odwołania /58/ 743-13-94 paulina.michałek@gup.gdansk.pl 3.16
Magdalena Ostapkowicz Składnica akt /58/ 743-13-97 magdalena.ostapkowicz@gup.gdansk.pl  
Kamil Górski Składnica akt /58/ 743-13-86 kamil.gorski@gup.gdansk.pl  
Paulina Hirsz Obsługa osób zarejestrowanych /58/ 743-13-87 paulina.hirsz@gup.gdansk.pl 0.20
Teresa Kałużna Dodatek aktywizacyjny /58/ 743-13-88 teresa.kaluzna@gup.gdansk.pl 0.19
Iwona Bębenek Wyłączenia z ewidencji /58/ 743-13-82 iwona.bebenek@gup.gdansk.pl 0.18
Marzena Budna Orzecznictwo ds. zasiłków /58/ 743-13-83 marzena.budna@gup.gdansk.pl 0.07
Kamila Gładczuk Odwołania /58/ 743-13-85 kamila.gladczuk@gup.gdansk.pl 3.16
Beata Ambroziak Obsługa osób zarejestrowanych /58/ 743-13-81 beata.ambroziak@gup.gdansk.pl 0.20
Kamila Modzelewska Składnica akt /58/ 743-13-95 kamila.modzelewska  
Mariola Obelnicka Naliczanie świadczeń i ubezpieczenia /58/ 743-13- mariola.obelnicka@gup.gdansk.pl 3.08
Sabina Szulc Orzecznictwo ds. zasiłków /58/ 743-14-00 sabina.szulc@gup.gdansk.pl 3.17
Maria Świątek Wyłączenia z ewidencji /58/ 743-14-02 maria.swiatek@gup.gdansk.pl 0.18
Iwona Wiktorowska Dodatek aktywizacyjny /58/ 743-14-04 iwona.wiktorowska@gup.gdansk.pl 0.19

Dział Pośrednictwa Pracy i Poradnictwa Zawodowego

Pracownik Zakres zadań Numer telefonu Adres e-mail Pokój
Beata Rafalska-Kościelak Kierownik Działu /58/ 743-14-30 beata.rafalska@gup.gdansk.pl 1.13

Referat Pośrednictwa Pracy i Poradnictwa Zawodowego nr 1 (obsługa literek od A do Ł)

 

Pracownik Zakres zadań Numer telefonu Adres e-mail Pokój
Sylwia Łopacińska Kierownik Referatu /58/ 743-14-40 sylwia.lopacinska@gup.gdansk.pl 1.10
Małgorzata Felchner Doradca klienta /58/ 743-14-42 malgorzata.felchner@gup.gdansk.pl 1.10
Karolina Klimczak Doradca klienta /58/ 743-14-43 karolina.klimczak@gup.gdansk.pl 1.10
Joanna Dydel Doradca klienta /58/ 743-14-41 joanna.dydel@gup.gdansk.pl 1.10
Sylwia Krzemińska Doradca klienta /58/ 743-14-45 sylwia.krzeminska@gup.gdansk.pl 1.10
Julita Szczepaniak Doradca klienta /58/ 743-14-33 julita.szczepaniak@gup.gdansk.pl 1.10
Martyna Kardas Doradca klienta /58/ 743-14-35 martyna.kardas@gup.gdansk.pl 1.10
Elwira Łapińska Doradca klienta /58/ 743-14-46 elwira.lapinska@gup.gdansk.pl 1.10

Referat Pośrednictwa Pracy i Poradnictwa Zawodowego nr 2 (obsługa literek od M do Ż)

 

Pracownik Zakres zadań Numer telefonu Adres e-mail Pokój
Beata Markowska Kierownik Referatu /58/ 743-14-50 beata.markowska@gup.gdansk.pl 1.08
Sara Just Doradca klienta /58/ 743-14-53 sara.just@gup.gdansk.pl 1.08
Joanna Leńczuk Doradca klienta /58/ 743-14-56 joanna.lenczuk@gup.gdansk.pl 1.08
Klaudia Wolińska Doradca klienta /58/ 743-14-54 klaudia.wolinska@gup.gdansk.pl 1.08
Małgorzata Chrzanowska Doradca klienta /58/ 743-14-51 malgorzata.chrzanowska@gup.gdansk.pl 1.08
Klaudia Smętek Doradca klienta /58/ 743-14-58 klaudia.smetek@gup.gdansk.pl 1.08

Doradcy zawodowi

Pracownik Zakres zadań Numer telefonu Adres e-mail Pokój
Marta Malinowska Doradca zawodowy /58/ 743-14-32 marta.malinowska@gup.gdansk.pl 208
Anna Tuttas Doradca zawodowy /58/ 743-14-37 anna.tuttas@gup.gdansk.pl 114
Dorota Rakowska Doradca zawodowy /58/ 743-14-34 dorota.rakowska@gup.gdansk.pl 208

Dział Programów Rynku Pracy

Pracownik Zakres zadań Numer telefonu Adres e-mail Pokój
Bożena Szpek Kierownik Działu /58/ 743-13-20 bozena.szpek@gup.gdansk.pl 2.24
Wioletta Jamróz Zastępca kierownika działu /58/ 743-13-30 wioletta.jamroz@gup.gdansk.pl 2.31
Magdalena Dering Zastępca kierownika działu /58/ 743-13-40 magdalena.dering@gup.gdansk.pl 0.06
Grażyna Sitarz Staże /58/ 743-13-31 grazyna.sitarz@gup.gdansk.pl 0.02
Katarzyna Mielewczyk Staże /58/ 743-13-44 katarzyna.mielewczyk@gup.gdansk.pl 0.02
Małgorzata Łechtańska Prace społecznie użyteczne, zwrot kosztów przejazdu i opieki /58/ 743-13-26 malgorzata.lechtanska@gup.gdansk.pl 0.03
Izabela Łuszczewska Dotacje na rozpoczęcie działalności gospodarczej /58/ 743-13-34 izabela.luszczewska@gup.gdansk.pl 0.04
Alicja Behling Dotacje na rozpoczęcie działalności gospodarczej /58/ 743-13-36 alicja.behling@gup.gdansk.pl 0.04
Magdalena Kowalak Dotacje na rozpoczęcie działalności gospodarczej   magdalena.kowalak@gup.gdansk.pl  
Patrycja Górka Szkolenia /58/ 743-13-23 patrycja.gorka@gup.gdansk.pl 0.05
Małgorzata Wronka Szkolenia /58/ 743-13-33 malgorzata.wronka@gup.gdansk.pl 0.05
Wioletta Kruszyńska Wyposażenie stanowiska pracy /58/ 743-13-27 wioletta.kruszynska@gup.gdansk.pl 1.19
Jakub Biesiada Wyposażenie stanowiska pracy /58/ 743-13-35 jakub.biesiada@gup.gdansk.pl 1.19
Elżbieta Gorzkowska Obsługa funduszy UE /58/ 743-13-22 elzbieta.gorzkowska@gup.gdansk.pl 2.01
Agnieszka Stefaniak Obsługa funduszy UE /58/ 743-13-45 agnieszka.stefaniak@gup.gdansk.pl 2.01
Roksana Balcerzak Pożyczki COVID-19 /58/ 743-13-28 roksana.balcerzak@gup.gdansk.pl 2.02
Paulina Stefanek Pożyczki COVID-19 /58/ 743-13-29 paulina.stefanek@gup.gdansk.pl 2.03
Ewelina Jawor KFS /58/ 743-13-24 ewelina.jawor@gup.gdansk.pl 2.10
Anna Kopyść KFS /58/ 743-13-25 anna.kopysc@gup.gdansk.pl 2.10
Elżbieta Płóciennik KFS /58/ 743-13-41 elzbieta.plociennik@gup.gdansk.pl 2.11
Marzena Niemiec Dofinansowanie do wynagrodzeń (COVID-19) /58/ 743-13-55 marzena.niemiec@gup.gdansk.pl 2.13
Aneta Zwierzycka Dofinansowanie do wynagrodzeń (COVID-19) /58/ 743-13-46 aneta.zwierzycka@gup.gdansk.pl 2.13
Halina Burzyńska Dofinansowanie do wynagrodzeń (COVID-19) /58/ 743-13-42 halina.burzynska@gup.gdansk.pl 2.13
Kamila Stępień KFS /58/ 743-13-25 kamila.stepien@gup.gdansk.pl 2.10
Emilia Szczepkowska Dofinansowanie dla samozatrudnionych (COVID-19) /58/ 743-13-39 emilia.szczepkowska@gup.gdansk.pl 2.03
Danuta Wilczewska-Gostomska Dofinansowanie dla samozatrudnionych (COVID-19) /58/ 743-13-59 danuta.wilczewska@gup.gdansk.pl 2.03
Agnieszka Lemme-Babińska PFRON, bon na zasiedlenie /58/ 743-13-21 agnieszka.lemme@gup.gdansk.pl 2.25
Aleksandra Kitowska Prace interwencyjne, roboty publiczne /58/ 743-13-37 aleksandra.kitowska@gup.gdansk.pl 2.25

Dział Marketingu i Współpracy z Pracodawcami

Pracownik Zakres zadań Numer telefonu Adres e-mail Pokój
Krzysztof Kunicki Kierownik Działu /58/ 743-13-50
602-594-573
krzysztof.kunicki@gup.gdansk.pl 204
Kamila Eliasz Obsługa pracodawców, przyjmowanie ofert pracy /58/ 743-13-51
513-096-923
kamila.eliasz@gup.gdansk.pl 214
Katarzyna Pałasz Obsługa pracodawców, przyjmowanie ofert pracy /58/ 743-13-56 katarzyna.palasz@gup.gdansk.pl 214
Beata Sawicka Obsługa pracodawców, przyjmowanie ofert pracy /58/ 743-13-57 beata.sawicka@gup.gdansk.pl 205
Jolanta Krzyżanowska Obsługa pracodawców, zwolnienia grupowe /58/ 743-13-54 jolanta.krzyzanowska@gup.gdansk.pl 209
Aneta Piotrowska Obsługa pracodawców, przyjmowanie ofert pracy /58/ 743-13-49 aneta.piotrowska@gup.gdansk.pl 205
Łukasz Iwaszkiewicz Współpraca z mediami, promocja /58/ 743-13-52 lukasz.iwaszkiewicz@gup.gdansk.pl 212

Dział Zatrudnienia Cudzoziemców

Pracownik Zakres zadań Numer telefonu Adres e-mail Pokój
Sylwia Dymnicka-Iwaniuk Kierownik Działu /58/ 743-14-10 sylwia.dymnicka@gup.gdansk.pl 1.01
Elżbieta Wojewska Zastępca kierownika działu /58/ 743-14-20 elzbieta.wojewska@gup.gdansk.pl 1.01
Maria Dec Oświadczenia o powierzeniu pracy /58/ 743-14-13 maria.dec@gup.gdansk.pl 1.05
Izabela Cielesz Informacja starosty /58/ 743-14-12 izabela.cielesz@gup.gdansk.pl 1.04
Magdalena Mroczek-Zdziebłowska Zezwolenia na pracę sezonową oraz oświadczenia o powierzeniu pracy cudzoziemcom /58/ 743-14-19 magdalena.mroczek@gup.gdansk.pl 1.02
Renata Kardasz Oświadczenia o powierzeniu pracy cudzoziemcom, EURES, konsultacje w języku angielskim i ukraińskim /58/ 743-14-16 renata.kardasz@gup.gdansk.pl 1.05
Anna Szwedra Zezwolenia na pracę sezonową /58/ 743-14-22 anna.szwedra@gup.gdansk.pl 1.02
Alicja Rogalińska Informacja Starosty /58/ 743-14-21 alicja.rogalinska@gup.gdansk.pl 1.04
Jolanta Kołakowska Oświadczenia o powierzeniu pracy /58/ 743-14-17 jolanta.kolakowska@gup.gdansk.pl 1.05
Alina Krzyżanowska Oświadczenia o powierzeniu pracy /58/ 743-14-18 alina.krzyzanowska@gup.gdansk.pl 1.05
Gabriela Urbanek Oświadczenie o powierzeniu pracy /58/ 743-14-11 gabriela.urbanek@gup.gdansk.pl  
Monika Sitowska Oświadczenie o powierzeniu pracy /58/ 743-14-24 monika.sitowska@gup.gdansk.pl  
Piotr Walukiewicz Punkt Pomocy Cudzoziemcom /58/ 743-14-14 piotr.walukiewicz@gup.gdansk.pl 1.03

Dział Finansowo-Księgowy

Pracownik Zakres zadań Numer telefonu Adres e-mail Pokój
Halina Wierzba Kierownik Działu /58/ 743-13-10 halina.wierzba@gup.gdansk.pl 3.12
Piotr Stefaniak Zastępca kierownika działu /58/ 743-13-11 piotr.stefaniak@gup.gdansk.pl 3.12
Magdalena Giza Fundusz Pracy /58/ 743-13-13 magdalena.giza@gup.gdansk.pl 3.11
Magdalena Wojciechowska Fundusz Pracy, obsługa kasy /58/ 743-13-16 magdalena.wojciechowska@gup.gdansk.pl 3.11
Monika Miłek Budżet /58/ 743-13-15 monika.milek@gup.gdansk.pl 3.10
Bożena Bobrowska Budżet /58/ 743-13-12 bozena.bobrowska@gup.gdansk.pl 3.10
Marta Pleta Fundusz Pracy /58/ 743-14-57 marta.pleta@gup.gdansk.pl 3.11
Paweł Nowakowski Fundusz Pracy /58/ 743-13-14 pawel.nowakowski@gup.gdansk.pl 3.11

Dział Organizacji i Informatyki

Pracownik Zakres zadań Numer telefonu Adres e-mail Pokój
Kazimierz Wiśniewski Kierownik Działu /58/ 743-13-60 kazimierz.wisniewski@gup.gdansk.pl 322
Robert Lachowicz Zastępca kierownika działu /58/ 743-13-70 robert.lachowicz@gup.gdansk.pl 322
Wioletta Dąbrówka Zamówienia publiczne /58/ 743-13-61 wioletta.dabrowka@gup.gdansk.pl 302
Ewelina Wójcicka Zamówienia publiczne /58/ 743-13-71 ewelina.wojcicka@gup.gdansk.pl 302
Ewa Kwidzińska Administracja /58/ 743-13-66 ewa.kwidzinska@gup.gdansk.pl 022
Zbigniew Gudyka Informatyk /58/ 743-13-63 zbigniew.gudyka@gup.gdansk.pl 306
Jacek Juda Informatyk /58/ 743-13-64 jacek.juda@gup.gdansk.pl 107
Maciej Siemko Informatyk /58/ 743-13-62 maciej.siemko@gup.gdansk.pl 107
Michał Podleśny Informatyk /58/ 743-13-68 michal.podlesny@gup.gdansk.pl 306
Andrzej Mateńka   /58/ 743-13-67 andrzej.matenka@gup.gdansk.pl 302
Dorota Łosińska Kancelaria /58/ 743-14-36 dorota.losinska@gup.gdansk.pl 022
Małgorzata Pleta Kancelaria /58/ 743-13-72 malgorzata.pleta@gup.gdansk.pl 022

Stanowisko ds. pracowniczych

Pracownik Zakres zadań Numer telefonu Adres e-mail Pokój
Renata Brunka Kadry /58/ 743-13-06 kadry@gup.gdansk.pl 3.07

Stanowisko ds. prawnych

Pracownik Zakres zadań Numer telefonu Adres e-mail Pokój
Jakub Chojnacki Radca prawny /58/ 743-13-07 jakub.chojnacki@gup.gdansk.pl 3.09

Samodzielne stanowisko ds. kontroli

Pracownik Zakres zadań Numer telefonu Adres e-mail Pokój
Małgorzata Szczypek kontrola /58/ 743-13-08
513-096-407
malgorzata.szczypek@gup.gdansk.pl 305

Punkt Pomocy Cudzoziemcom

Pracownik Zakres zadań Numer telefonu Adres e-mail Pokój
Piotr Walukiewicz Doradca klienta /58/ 743-14-14 piotr.walukiewicz@gup.gdansk.pl 1.03

Centrum Pracy Seniorek i Seniorów

znacznik4Centrum Pracy Seniorek i Seniorów

al. Grunwaldzka 30/32, 80-229 Gdańsk
e-mail: centrum@pracadlaseniorow.pl
 
Pracownik Zakres zadań Numer telefonu Adres e-mail Adres
Angelika Misiewicz Kierownik /58/ 500-56-34 angelika.misiewicz@pracadlaseniorow.pl Grunwaldzka 30/32
Dorota Rakicka-Bulik Doradca klienta /58/ 500-56-36 dorota.rakicka@pracadlaseniorow.pl Grunwaldzka 30/32
 

Wizualizacja budynku będącego siedzibą Gdańskiego Urzędu Pracy przy ul. Lastadia 41Godziny Pracy Gdańskiego Urzędu Pracy

07:30-15:30

Godziny obsługi klientów

08:00-14:00

Partnerzy

Na skróty

 Przejdź na górę