Obsługa klienta - Gdański Urząd Pracy


Widok zawartości stron

znacznikReferat Pośrednictwa Pracy i Poradnictwa Zawodowego nr 1 (obsługa literek od A do Ł)

 

Pracownik Stanowisko Pokój Numer telefonu Adres e-mail
Sylwia Łopacińska Kierownik referatu 110 /58/ 743-14-40 sylwia.lopacińska@gup.gdansk.pl
Joanna Dydel Doradca klienta 110 /58/ 743-14-41 joanna.dydel@gup.gdansk.pl
Małgorzata Felchner Doradca klienta 110 /58/ 743-14-42 malgorzata.felchner@gup.gdansk.pl
Karolina Klimczak Doradca klienta 110 /58/ 743-14-43 karolina.klimczak@gup.gdansk.pl
Sylwia Krzemińska Doradca klienta 110 /58/ 743-14-45 sylwia.krzeminska@gup.gdansk.pl
Elwira Łapińska Doradca klienta 110 /58/ 743-14-46 elwira.łapinska@gup.gdansk.pl
Martyna Kardas Doradca klienta 110 /58/ 743-14-35 martyna.kardas@gup.gdansk.pl
Kamila Stępień Doradca klienta 110 /58/ 743-14-31 kamila.stepien@gup.gdansk.pl

 

 

znacznikReferat Pośrednictwa Pracy i Poradnictwa Zawodowego nr 2 (obsługa literek od M do Ż)

Pracownik Stanowisko Boks Numer telefonu Adres e-mail
Beata Markowska Kierownik referatu 108 /58/ 743-14-50 beata.markowska@gup.gdansk.pl
Sara Just Doradca klienta 108 /58/ 743-14-53 sara.just@gup.gdansk.pl
Klaudia Wolińska Doradca klienta 108 /58/ 743-14-54 klaudia.wolinska@gup.gdansk.pl
Joanna Leńczuk Doradca klienta 108 /58/ 743-14-56 joanna.lenczuk@gup.gdansk.pl
Klaudia Smętek Doradca klienta 108 /58/ 743-14-58 klaudia.smetek@gup.gdansk.pl
Marta Pleta Doradca klienta 108 /58/ 743-14-57 marta.pleta@gup.gdansk.pl
Małgorzata Chrzanowska Doradca klienta 108 /58/ 743-14-51 malgorzata.chrzanowska@gup.gdansk.pl
Agnieszka Szwocha Doradca klienta 108 /58/ 743-14-55 agnieszka.szwocha@gup.gdansk.pl
Marta Cymanowska Doradca klienta 108 /58/ 743-13-47 marta.cymanowska@gup.gdansk.pl

 

Partnerzy

Na skróty

 Przejdź na górę