Skontaktuj się z doradcą - Gdański Urząd Pracy


Wykaz pracowników Referatu 1 i 2 Działu Pośrednictwa Pracy i Poradnictwa Zawodowego

znacznikReferat Pośrednictwa Pracy i Poradnictwa Zawodowego nr 1 (obsługa literek od A do Ł)

Pracownik Stanowisko Pokój Numer telefonu Adres e-mail
Sylwia Łopacińska Kierownik referatu 110 /58/ 743-14-40 sylwia.lopacińska@gup.gdansk.pl
Joanna Dydel Doradca klienta 110 /58/ 743-14-41 joanna.dydel@gup.gdansk.pl
Małgorzata Felchner Doradca klienta 110 /58/ 743-14-42 malgorzata.felchner@gup.gdansk.pl
Karolina Klimczak Doradca klienta 110 /58/ 743-14-43 karolina.klimczak@gup.gdansk.pl
Sylwia Krzemińska Doradca klienta 110 /58/ 743-14-45 sylwia.krzeminska@gup.gdansk.pl
Martyna Kardas Doradca klienta 105 /58/ 743-14-35 martyna.kardas@gup.gdansk.pl
Marta Jeruzalska Doradca klienta 110 /58/ 743-14-46 marta.jeruzalska@gup.gdansk.pl
Irina Kich Doradca klienta 105 /58/ 743-14-83 irina.kich@gup.gdansk.pl
Karolina Meller Doradca klienta 110 /58/ 743-14-31 karolina.meller@gup.gdansk.pl
Paulina Mizerska Doradca klienta 110 /58/ 743-14-23 paulina.mizerska@gup.gdansk.pl

 

 

znacznikReferat Pośrednictwa Pracy i Poradnictwa Zawodowego nr 2 (obsługa literek od M do Ż)

Pracownik Stanowisko Boks Numer telefonu Adres e-mail
Beata Markowska Kierownik referatu 108 /58/ 743-14-50 beata.markowska@gup.gdansk.pl
Klaudia Czarnik Doradca klienta 108 /58/ 743-14-54 klaudia.czarnik@gup.gdansk.pl
Joanna Leńczuk Doradca klienta 108 /58/ 743-14-56 joanna.lenczuk@gup.gdansk.pl
Małgorzata Chrzanowska Doradca klienta 105 /58/ 743-14-51 malgorzata.chrzanowska@gup.gdansk.pl
Marta Cymanowska Doradca klienta 105 /58/ 743-13-47 marta.cymanowska@gup.gdansk.pl
Anna Skiba Doradca klienta 108 /58/ 743-14-53 anna.skiba@gup.gdansk.pl
Natalia Czapla Doradca klienta 105 /58/ 743-14-84 natalia.czapla@gup.gdansk.pl
Agnieszka Malewska Doradca klienta 108 /58/ 743-13-92 agnieszka.malewska@gup.gdansk.pl
Ewa Dobkowska Doradca klienta 108 /58/ 743-14-58 ewa.dobkowska@gup.gdansk.pl

 

Partnerzy

Na skróty

 Przejdź na górę