Listy klientów - Gdański Urząd Pracy


Listy klientów

znacznikList nr 1

Dzis mialam rozmowe kfalifikacyjna, powiodla sie znakomicie. Zaczynam od poniedzialku szkolenie w tej firmie. A od 5.11.18r zaczynam prace. Salon urody Specjalista do spraw obslugi klienta Gdansk-Wrzeszcz.
Mam nadzieje ze powiedzie mi sie w tej firmie, bo na te chwile nic nie moge powiedziec, mam na to trzy miesiace, by sie nauczyc tych wiadomosci co mi firma udzieli.
Bardzo Slicznie dziekuje.
Gdyby po trzech miesiacach, cos nie tak by poszlo to sie odezwe do Pani. Ale mam nadzieje ze bedzie dobrze.

Monika Nagorska-Labuda

znacznikList nr 2

Chciałabym podziękować za dofinansowanie kursu fryzjerskiego w Akademii Gabriel i wyróżnić w pomocy Panią Aleksandrę Pankiewicz za jej niesamowite zaangażowanie i pomoc w mojej sprawie. Prowadząc mnie od początku do końca wykazała dużo własnej inicjatywy kierunkując moje poczynania. Kompetencja i fachowość oraz życzliwe podejście do petenta sprawiły, że z przyjemnością odwiedzałam państwa urząd.

Z poważaniem
Julia Gruzioła

znacznikList nr 3

Szczególne podziękowania dla Pani Aleksandry Pankiewicz za jej ogromne poświęcenie i zaangażowanie w sprawę (błyskawiczne skierowanie na szkolenie, załatwienie wszystkich niezbędnych formalności z tym związanych). Pani Aleksandra w zaskakująco szybkim tempie podjęła działanie, które doprowadziło do uzyskania dofinansowania na szkolenie, które w przyszłości umożliwi mi podjęcie pracy w wyuczonym zawodzie. Jako osoba bezrobotna często spotykałam się z oporem i nieuprzejmością pracowników PUP w Gdańsku. Brak zrozumienia potrzeb i nieprzyjemne podejście do klienta skutkowało brakiem wiary, że w tym Urzędzie jest mi ktoś w stanie zaproponować stanowisko adekwatne do mojego wykształcenia (6 lat jako pedagog oraz 5 lat Pracy Socjalnej) – a nie staż dla osób początkujących. Pani Aleksandra swoim indywidualnym podejściem do klienta, oraz zaangażowaniem sprawiła, że ponownie uwierzyłam w PUP, jako instytucję, która jest w stanie usamodzielnić człowieka – pomóc mu znaleźć pracę, podnieść kwalifikację. Pani Aleksandra Pankiewicz jest osobą niezwykle empatyczną i wyrozumiałą, cechuje ją ludzkie podejście do klientów, które różni się od typowego urzędnika. Błyskawiczne rozwiązanie mojej sprawy sprawiło, że w niedługim czasie po ukończeniu szkolenia będę w stanie podjąć pracę i stać się osobą niezależną finansowo. Pani Aleksandra jest właściwą osobą we właściwym miejscu i stanowisku, jej indywidualne podejście do osoby i miłe usposobienie sprawiają, że nawet biurokracje staje się miła i przyjemna. Mam ogromną nadzieję, że w PUP w Gdańsku z biegiem lat więcej będzie takich pracowników jak Pani Aleksandra Pankiewicz

Z poważaniem
Agnieszka Sudeńska

znacznikList nr 4

Wnoszę pozytywne podziękowanie dla waszego Urzędu, gdzie staram się o dofinansowanie. Otrzymałem dużą pomoc od Pani Roksany Kumiszcza z Sali nr 28 (pokój nr 3). Wysoka kultura osobista oraz doświadczenie. Proszę o uznanie.

Z poważaniem
Bogdan Przybycień

znacznikList nr 5

Uważam, że należą się Pani Katarzynie Repińskiej słowa uznania. Przez cały czas, jak byłam zarejestrowana w Urzędzie nikt nie pomógł mi w poszukiwaniu pracy. Praktycznie każda wizyta polegała tylko na podpisaniu listy i wyznaczeniu kolejnego terminu. Ludzie przychodzący do urzędu są często sfrustrowani, a takie podejście im nie pomaga. Pani przełamała ten obraz Urzędu Pracy! (który niestety dominuje u większości ludzi odwiedzających urząd). Wykazała Pani zainteresowanie, wzięła moje CV i coś się ruszyło. Oby jak najwięcej było takich urzędniczek! ¯życzę powodzenia i satysfakcji z pracy.

Pozdrawiam,
Pani Katarzyna

znacznikList nr 6

Miesiąc temu dostarczono mi decyzję o odebraniu mi statusu bezrobotnej.
Zupełnie nie rozumiałam sytuacji. Raz nie stawiłam się, ponieważ byłam  chora i wysłałam zwolnienie, ale ten drugi raz... okazało się, że to rodzina urządziła mi przykrą niespodziankę nie oddając dokumentu, który wzywał mnie do stawienia się w wyznaczonym terminie. Jestem osobą przewlekle chorą, więc utrata statusu bezrobotnej oznaczała także utratę prawa do ubezpieczenia. Powiem szczerze - byłam załamana. Podjęłam decyzję - walczyć! Ponieważ nasłuchałam się o nieżyczliwości Urzędu i jego pracowników, "spychologii" itd.spodziewałam się samych najgorszych  rzeczy... i tu bardzo miłe rozczarowanie. Napisałam odwołanie. Dość szybko zostałam wezwana do pokoju nr. 219, aby uzupełnić brakujace dane w odwołaniu. Spotkała mnie jednak życzliwość i kompetencja pracujących  tam pań, a pani Filipowicz, która prowadziła moją sprawę, dołożyła starań, aby wszystko odbyło się jak najszybciej i najsprawniej. Walka nie była potrzebna. Jestem na prawdę wdzięczna tej pani i innym urzędnikom za ogromną troskę jaką mi okazały.

Ewa Korczyńska

znacznikList nr 7

Od dłuższego czasu poszukiwałam pracy i trafiłam na wspaniałych ludzi z UP, dzięki którym przyznano mi 4 miesięczny staż. Zaczęło się od Pani Izabeli Bryćko, Pani Magdaleny Pomierskiej oraz Pani Sylwii Krzemińskiej.
Dział marketingu szczególnie przyczynił się do mojego szczęścia. Pan Maciej Kurowski, Pani Alicja Behling, Pan Łukasz Iwaszkiewicz i kilka innych osób.

Na Pana ręce składam podziękowania.
Idąc do UP nie wierzyłam, że ktoś mi pomoże a jednak pomyliłam się i bardzo mnie to cieszy.

Z wyrazami szacunku
Izabela Laskowska

znacznikList nr 8

Chciałabym docenić Pańską pracownicę, doradcę zawodowego, Karolinę Paruszewską, która jest rewelacyjna w tym w czym się zajmuje. Każda rozmowa z P. Karoliną odbyła się z widocznym z jej strony zainteresowaniem i zaangażowaniem. P. Karolinę charakteryzuje cierpliwość, konkretność i umiejętność podtrzymania na duchu co jest niezwykle ważne w tym ciężkim okresie bezrobocia.
Jestem niezwykle szczęśliwa, że moim doradcą zawodowym została Pani Karolina, do której mogłam przyjść w razie potrzeby. To przede wszystkim dzięki Niej miałam motywację i siłę do wytrwałego szukania pracy, co zaowocowało tym, że nie jestem już osobą bezrobotną. Taki pracownik zasługuję na pochwałę.

Z wyrazami szacunku,
Emilia Kaleta

znacznikList nr 9

Chciałabym złożyć podziękowania z nawiązanej współpracy, dla pracownika z Pośrednictwa Pracy, pracującej na stanowisku 77 – Kamili Eliasz, która wykazała się sumiennością, a także kompetencją w realizacji przedstawianych mi ofert i znalezieniem w szybkim czasie pracy, która mnie satysfakcjonuje.

Jej osoba jest godna pochwały w tym co robi, nie dając odczuć bezrobotnemu, że stracił pracę, tylko nawiązuje z Nim szybki kontakt, który umożliwia bezstresowe rozmowy, które kończą się sukcesem ze wspólnej współpracy. Więcej takich pracowników w urzędach, a ludzie będą czuli się szanowani i chętnie zwracali się po pomoc

Z poważaniem
Hanna Ciesielska

znacznikList nr 10

W dniu dzisiejszym rozmawiałam osobiście z osobą decyzyjną w sprawie zatrudnienia w Prokuraturze Okręgowej w Gdańsku. Niestety mimo pozytywnych opinii, pracy dla mnie nie ma.
Ubolewam z powodu tak krótkiego stażu. Pracowało mi się naprawdę dobrze. Spotkałam się z życzliwością i zrozumieniem ze strony personelu, zwłaszcza przełożonych.
Przez te niecałe 3 miesiące poczułam się w pełni wartościowym człowiekiem.Gdyby nie zaangażowanie Izabeli Bryćko, pośrednika pracy PUP w Gdańsku, nie miałabym okazji wrócić chociaż na tak krótko do życia zawodowego.
Za przesłane oferty bardzo dziękuję.

Pozdrawiam
Pani Anna

znacznikList nr 11

Na ręce Dyrektora Powiatowego Urzędu Pracy składam podziękowanie dla Pani Grażyny Kiprowskiej. Jej zaangażowanie w pracy zasługuje na wyróżnienie, odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu. Propozycja założenia firmy przeze mnie i usamodzielnienia się zawodowego, wydawała się niemożliwa do wykonania. Teraz spełniają się wszystkie moje zamierzenia. Bardzo dziękuję,

Z poważaniem,
Katarzyna Falgowska
 

znacznikList nr 12

Szanowny Panie Dyrektorze,
Chiałabym serdecznie podziękować za przyjazną atmosferę panującą w Urzędzie. Jestem hotelarzem, specjalistą ds.turystyki i rekreacji. Kilkadziesiąt lat pracy w obsłudze klienta, zwłaszcza doświadczenie - okazywania pomocy drugiemu człowiekowi nauczyło mnie trafnie oceniać zaangażowanie oraz profesjonalizm pracowników.

Panie oraz Panowie wykonujący tutaj trudne zadania na rzecz osób poszukujących zatrudnienia wyróżniają się wysoką kulturą osobistą, cierpliwością, uprzejmością, dobrym nastawieniem do petenta a przede wszystkim empatią. Wielokrotnie uzyskuję oczekiwaną pomoc, popartą fachową wiedzą. Dlatego pragnę podziękować wszystkim PRACOWNIKOM a w szczególności Pani Marii Wolskiej stanowisko nr 13, która niezwykle życzliwie i skutecznie kieruje moim losem zawodowym. Jest osobą z powołania, na odpowiednim stanowisku, realizuje misję Urzędu z uśmiechem i troską o człowieka ! Takiego jak JA zagubionego w systemie eliminacji i oszczędności stanowisk pracy. Wszak powstać z popiołu mógł tylko Fenix ...a jednak dzięki takim opiekunom pośrednictwa pracy jak Pani Maria wiele istnień znajduje nową pracę i cieszy się egzystencją, nie popadając w stany depresyjne.
Jeszcze raz serdecznie dziękuję !

Pozdrawiam oraz łączę wyrazy szacunku
Wiesława Lewandowska

znacznikList nr 13

Zwracam się z ogromnym podziękowaniem za to w jaki sposób współpracowały ze mną Panie Klaudia Smętek oraz Kariona Chamier - Ciemińska. Za cierpliwość, za ogromną pomoc w szukaniu zatrudnienia.
Pokazały mi jakimi drogami można szukać pracy, o których ja tak naprawdę nie pomyślałam. Dzięki Pani Klaudii i Pani Karionie udało mi się dostać na staż, organizowany przez Urząd Pracy. Pani Kariona wykazała się dużą cierpliwością, wyrozumiałością w tworzeniu mojego życiorysu i listu motywacyjnego, bo nie ukrywam, nie umiałam zrobić tego jak należy.
Dzięki tym Paniom uwierzyłam, że własnym wysiłkiem i bez tzw. znajomości można znaleźć pracę. Nauczyłam się wiary we własne możliwości i zdolności. Bardzo, bardzo dziękuję.
Mam nadzieję, że ich ciężka praca zostanie doceniona.

Z poważaniem
Karolina Choromańska

znacznikList nr 14

Z uwagi na niespotykanie życzliwe i profesjonalne przyjęcie, z jakim spotkałem się w tutejszym Urzędzie, chciałbym wyrazić swoją wdzięczność i zadowolenie.
Cała obsługa Urzędu nie tylko pracuje na najwyższym, wyznaczonym przez Pana poziomie, ale także jeszcze znacznie go przewyższa. Wszyscy Urzędnicy, z którymi na swojej drodze się spotkałem, byli tak mili, życzliwi i fachowi, że z przyjemnością kontaktowałem się z Wami, wiedząc, że zawsze uzyskam fachową pomoc i poradę.
Szczególne wyrazy uznania i podziękowania chciałbym złożyć pani Sabinie Szulc. Ze swojej strony chyba jeszcze nigdy nie spotkałem się z równie dobrym połączeniem fachowości, uprzejmości i pracowitości – a przez parę lat pracowałem w Urzędzie Miejskim w Gdańsku, organizując EURO 2012.
Serdecznie dziękuję Pani Sabinie za okazaną pomoc, a Panu gratuluję takich pracowników i ładu panującego w Urzędzie.

Z poważaniem
Paweł Brandt

znacznikList nr 15

Szanowny Panie Dyrektorze,
Chciałabym bardzo podziękować Panu Dyrektorowi za tak wspaniałych pracowników – Panią Magdalenę Jurczyńską i Panią Marię Wolską, które pomogły mi znaleźć mieszkanie, utrzymanie oraz otrzymać szansę na rozpoczęcie nowego życia. Nie chcę Panu pisać całej mojej historii życia, lecz obecnie widzę promyk dalszych moich losów. Taką szansę jak ja otrzymałam od Pań życzyłabym każdej osobie będącej w podobnej sytuacji (...). Moja wdzięczność jest olbrzymia i pomimo, że nie jestem już zarejestrowana w Urzędzie w Gdańsku, to jak tylko będę mogła zawsze odwiedzę moje Panie i opowiem, jak sobie radzę wraz z córeczką.

Z poważaniem,
Justyna Lenczewska

znacznikList nr 16

Dzień dobry!
Pragnę złożyć za pośrednictwem Pana Dyrektora podziękowanie za miłą, profesjonalną i kompetentną obsługę w Referacie Pośrednictwa i Porad Zawodowych na stanowisku 77 dla Pani Kamili Eliasz. Po każdorazowej wizycie w Urzędzie Pracy wychodzę uśmiechniętą i zadowolona z miłej obsługi. Jestem zawsze do końca wysłuchana, otrzymuje nowe propozycje ofert pracy jak również rady jak poszukiwać pracę. Ostatnio ukończyłam staż w Pomorskim Urzędzie Skarbowym, z którego jestem bardzo zadowolona, ponieważ zobaczyłam w sobie nowy potencjał, pomimo iż mam 55 lat. Z okazji Świąt Bożego Narodzenia życzę Panu oraz wszystkim pracownikom Urzędu Pracy zdrowia, szczęścia, pomyślności oraz szczęśliwego Nowego Roku 2013.

Z poważaniem
Maria Bartelik

znacznikList nr 17

Szanowny Panie dyrektorze, nie wiem jak zacząć, ale pragnę z całego serca podziękować Pana pracownikom, Panią, które nazwać urzędniczkami byłoby skandalem. Muszę od początku: 16.11.2012r przyszłam zarejestrować się w Urzędzie (ot zdarzyło się) i od momentu rejestracji czułam się jak bym była najważniejsza.
Przemiła Pani rejestrująca, która odesłała mnie do pokoju po ofertę pracy, a tam druga uśmiechnięta miła Pani, zaproponowała mi dotację na 50+. Już w tych dwóch pokojach doświadczyłam niezwykłego ludzkiego traktowania. Ale obsługa u doradcy p.Elżbiety Wojewskiej (spisałam z identyfikatora) to naprawdę jest niezwykłe jak na pracę urzędnika. Pierwszym razem spóźniłam się dwie godziny, sama siebie bym nie przyjęła, bo nie dość, że przyszłam w czasie przerwy to jeszcze tyle spóźniona. Tymczasem pani Elżbieta nie tylko mnie miło przyjęła, cierpliwie wysłuchała moich usprawiedliwień, zweryfikowała wniosek, oczywiście źle i niedokładnie wypełniony. Wszystko mi wytłumaczyła, dostałam drugi wniosek i termin na ub.piątek 24 listopad na 10.00 i nic nie było w tym niezwykłego, gdyby nie fakt, że w ten piątek przyszłam do PUP na 10.00 to wyszłam Panie Dyrektorze o 14.30!
„Przyszedł gamoń do urzędu" a w urzędzie zamiast urzędnika, cierpliwa, mądra osoba. To dzięki niesłychanej cierpliwości i pomocy P.Elżbiety, złożyłam w końcu ten wniosek. Tylko tak potrafię się odwdzięczyć za niezwykłą według moich odczuć obsługę klienta.
Zawszę myślałam, że najmilsi (bez ironii) są urzędnicy w naszym-moim Urzędzie Skarbowym i ZUS'ie, ale obsługa klienta w Pańskim Urzędzie, jest po prostu niezwykła. Dziękuję, że wybrał Pan takich niezwykłych ludzi.

Z wyrazami szacunku
Wasza klientka Bożena Biskup

znacznikList nr 18

Z ogromną przyjemnością chciałabym powiadomić Państwa, że Pani Pośrednik pracy Anna Piwońska wykazała się pełnym profesjonalizmem i doświadczeniem zawodowym.
Od pierwszego spotkania z tą Panią otrzymywałam oczekiwaną pomoc w znalezieniu stażu.
Pani Anna jest osobą ciepłą i w pełni zaangażowaną w wykonywaną pomoc.
Przy pomocy w/w Pani dostałam w ciągu 2 tygodni od zarejestrowania się w Urzędzie Pracy, staż w jednej z gdańskich spółek.

Z poważaniem
Aleksandra Zawadzka

znacznikList nr 19

Pragnę przesłać pochwałę dla Pani Sylwii Łopacińskiej, która jest moim pośrednikiem pracy i opiekuje się mną od 2 lat.
Pani Sylwia jest niezwykle ciepłą i serdeczną osobą, zawsze mogę liczyć na jej wsparcie i pomoc.
Obecnie odbywam staż i w dużym stopniu zawdzięczam ten zwrot w moim życiu zawodowym Pani Sylwii, która mnie zachęcała i mobilizowała do poszukiwań.
Ogromnie się cieszę, że na tym etapie mojego życia mogłam poznać Panią Sylwię Łopacińską.

Z wyrazami szacunku
Joanna Byczkowska

znacznikList nr 20

Szanowny Panie Dyrektorze, z ogromną przyjemnością chciałabym pogratulować Panu zespołu współpracowników. Jestem bardzo mile zaskoczona podejściem do klienta w urzędzie przez Pana kierowanym. W szczególności pragnę podziękować pośrednik pracy Pani Magdalenie Pomierskiej, która wykazała się niezwykłą empatią, pełnym profesjonalizmem i doświadczeniem zawodowym.
Nie spotykaną w urzędach cierpliwością i zaangażowaniem. Pani Magdalena zasypywana przez mnie tysiącami pytań, zawsze skrupulatnie wszystko mi tłumaczyła, mogłam liczyć na jej wsparcie i pomoc.
W dużym stopniu zawdzięczam jej zwrot w moim życiu zawodowym- za co bardzo serdecznie dziękuję!!!

Pozdrawiam,
Pani Irena

znacznikList nr 21

Dzień dobry,
Miałam przyjemność jako osoba bezrobotna korzystać z pomocy Pani Magdaleny Kmieciak. Chce się Państwem podzielić zadowoleniem z tego faktu. Pani Magda pomogła mi zaasymilowac się w trudnej dla mnie sytuacji-bycia bez pracy i jednocześnie nie pozwoliła mi się zastać w tej sytuacji. Pani Magdalena ma bardzo fajną energię i dynamikę, taką,która daje wiarę i siłę. I duże wyczucie człowieka.
Bardzo się cieszę,że to z Panią Magdaleną Kmieciak los splot moją drogę,bo dzięki tej współpracy szybko znalazłam zatrudnienie w zawodzie.

Pozdrawiam
Katarzyna Humiecka

znacznikList nr 22

Szanowny Panie Dyrektorze,
Pragnę poinformować Pana Dyrektora, że w ciągu ostatnich kilku miesięcy korzystałam z usług pracowników kierowanego przez Pana Urzędu. Moje wizyty związane były z pozyskaniem przeze mnie po raz pierwszy środków na podjęcie działalności gospodarczej. Mam ogromna potrzebę przekazać Panu Dyrektorowi informacje o wysokich kompetencjach i wiedzy merytorycznej urzędników. Szczególne wyrazy uznania kieruję do Pań Natalii Samorajczyk, Magdaleny Kowalak oraz Marzeny Budnej, które każdorazowo udzielały mi cennych wskazówek i wytycznych dotyczących zasad i kolejności załatwiania spraw z zachowaniem obowiązujących terminów. Miałam poczucie życzliwości i rzetelności urzędniczej. Takie podejście do petenta zawsze przedkłada się na właściwą i zadowalającą ocenę pracy osób zatrudnionych w Urzędzie.

Z poważaniem,
Joanna Jaworska

znacznikList nr 23

Do Dyrektora
Powiatowego Urzędu Pracy w Gdańsku

Jakiś czas temu zarejestrowałam się w Państwa Urzędzie w celu znalezienia pracy. Moim doradcą była Pani Kamila Eliasz , która zajęła się mną w sposób profesjonalny i zaproponowała mi odbycie stażu . Zostałam przyjęta jako stażystka w firmie INVICTA , gdzie po okresie stażu zaproponowano mi zatrudnienie.
Obecnie jestem tam nadal zatrudniona, a moja kariera zawodowa rowija się na tyle pozytywnie , że otrzymałam stanowisko specjalisty.
W związku z tym, że jestem zadowolona z pracy i dodatkowo właśnie mam przyjemność cieszyć się wymarzonycm urlopem w egzotycznym miejscu, za który mogłam zapłacić dzięki posiadaniu tej pracy . Chciałabym serdecznie podziękować za pomoc jaką otrzymałam od Pani Kamili Eliasz i podzilić się moim pozytywnymi odczuciami.
Chciałabym dodać, że miałam zamiar wyjechać z kraju i rozpocząć pracę w Wielkiej Brytanii,jednak dzięki tej pracy zostałam i mogę w Polsce realizować moje ambicje zawodowe.
Jeszcze raz dziękuję i gratuluję Panu tak oddanych swoim obowiązkom pracowników.

Pozdrawiam
Pani Karolina

znacznikList nr 24

Chciałabym serdecznie podziękować Pani Joannie Czapiewskiej za jej pracę i zaangażowanie. Jej konsekwencja, spokój, szacunek do "klienta", który jest w trudnej sytuacji (brak pracy - dochodów) - jest godny podziwu i podkreślenia. Pani Joanna jest osobą pogodną, uśmiechniętą a jednocześnie bardzo merytoryczną, co wywołuje poczucie bezpieczeństwa i pewność, że w końcu "znajdę moją pracę". Aktywizacja zawodowa osoby, po kilkuletniej przerwie, w wieku 60 lat,  jest, moim zdaniem,  bardzo trudna - ale z Panią Joanną, po prostu o wiele łatwiejsza i możliwa.  Co prawda sama znalazłam pracę, ale bez udziału i pracy Pani Joanny Czapiewskiej byłoby to niemożliwe. Dziękuję za to, że macie Państwo takich pracowników, którzy godnie wypełniają swoją misję pomagając innym. Jednocześnie gratuluję takiego pracownika i jeśli kiedykolwiek musiałabym ponownie trafić do Państwa, chciałabym współpracować tylko z taką osobą, jak Pani Joanna Czapiewska. Dziękuję bardzo.

Pozdrawiam,
Pani Ewa

Partnerzy

Na skróty

 Przejdź na górę